Jaunais Honda Civic Si būs izcils vadāmības ziņā

Droši vien zināt, ka Honda Civic ir viens no japāņu ražotāja Honda flagmaņiem. Tajā pašā laikā modelis ir ražots vairāk nekā duci gadu, un tam ir izdevies mainīt vairākas paaudzes. Turklāt japāņi neskopojas ar dažādām savas nezūdošās klasikas īpašām versijām. Runa ir par vienu šādu īpašu versiju, kas tiks apspriesta šajā ziņā.
Iepazīstieties ar Honda Civic Si, kas samontēts uz sedana vienpadsmitās paaudzes bāzes. Salīdzinot ar klasisko versiju, šai automašīnai ir izsmalcināts dizains un sūknēta šasija. Dzinējs ir lielisks atmosfēriskais dzinējs, kas rada pieņemamu 203 ZS jaudu. un 260 ņūtonmetru griezes moments.

Uzlabojies arī sedana izskats. Šeit ir uzstādīti jauni riteņi, radiatora režģis, optika un pat izplūdes caurules. Turklāt dizaineri ir pievienojuši ekskluzīvus virsbūves elementus ar stilīgu štancējumu, kas ievērojami palielina šīs īpašās versijas pievilcību.
Kopumā modelis izrādījās ļoti pievilcīgs visos aspektos. Mēs esam vairāk nekā pārliecināti, ka Honda Civic Si būs ļoti pieprasīts gan šī modeļa cienītāju, gan parasto pircēju vidū, kuri meklē praktisku un kvalitatīvu sedanu.http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/

Patīk raksts? Patīk vai pastāsti draugiem!

© avtomobili.lv. Izmantojiet materiālus tikai ar izdevēja atļauju.