Volkswagen Touareg nosūtīts uz piekares remontu

Volkswagen cenšas pēc iespējas atjaunināt savu klāstu. Tajā pašā laikā milzīgi automašīnu pārdošanas apjomi un kosmiskais ražošanas līmenis neizslēdz iespējamās kļūdas un defektus. Piemēram, tikai toreiz tika atsaukts krosovers Volkswagen Touareg, kuram neatkarīgā ekspertīzē tika konstatēti defekti.
Atsaukumā tiks iekļauti 476 krosovera eksemplāri, kas tika ražoti 2019. gadā. Iemesls tam ir nepareizs piekares elementu stiprinājums, kas laika gaitā var atslābt, kas novedīs pie postošām sekām. Vienlaikus problemātisko automašīnu īpašniekiem jau nosūtīts oficiāls uzaicinājums veikt apkopi.

Protams, šī nav pirmā atsaucamā kompānija Volkswagen. Pirms tam tika remontētas daudzas Golf automašīnas, kā arī jaunais Passat. 2020. gada pirmajā pusē tika atsaukts arī pats Touareg, tomēr tad atsaukšanas iemesls bija riepu spiediena sensoru kļūme. Tagad viss ir daudz nopietnāk, un tāpēc problēmas risinājumu nevajadzētu atlikt.
Mēs patiesi ceram, ka Volkswagen parūpēsies par savu montāžas līniju modernizāciju, kā arī pastiprinās gatavās produkcijas kvalitātes kontroli. Protams, atceļamie uzņēmumi mūsdienu pasaulē nebūt nav nekas neparasts, taču ar katru gadu to kļūst arvien mazāk.http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/

Patīk raksts? Patīk vai pastāsti draugiem!

© avtomobili.lv. Izmantojiet materiālus tikai ar izdevēja atļauju.