Rexton modelis palīdzēs izkļūt no krīzes SsangYong

Atjauninātais Rexton modelis saņems jaunus LED lukturus, astoņstūra radiatora režģi, spārnus un pārsegu. Izmaiņas, kas tradicionāli tiek izmantotas versiju pārveidošanai, tika papildinātas ar automašīnas salona un spēka agregātu uzlabošanu. Dienvidkorejā reģistrēts uzņēmums SsangYong plāno izkļūt no krīzes, pārdodot savu atjaunināto flagmani.
Atgādināsim, ka šis ražotājs jau 15 ceturkšņus pēc kārtas uzrāda negatīvus neto ieņēmumus. Situāciju neglābj jauni uzņēmuma modeļi, kas mūsdienu konkurences tirgū ir vāji pieņemti. Saprotot nenovēršamo uzņēmuma finansiālo sabrukumu, korejieši nolemj uzlabot savu vadošo modeli, patērētājiem sniedzot lielāku komfortu.

Izmaiņas skāra dzinējus, kas kļuva nedaudz jaudīgāki. Sastāvā ietilpst turbodīzeļi un klasiskās atmosfēras benzīna vienības. Modeļa vidējā elektrostacija ir aptuveni 200 zirgspēki. Ir arī īpaša versija ar 4Tronic pilnpiedziņu.
No obligātajām opcijām, kas ir pieejamas pat pamata versijā, tiek piedāvāta kruīza kontrole, gaisa kondicionētājs, apsildāmi sēdekļi, automātiskie logi un citi kungu komplekti ar ērtu SUV.http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/

Patīk raksts? Patīk vai pastāsti draugiem!

© avtomobili.lv. Izmantojiet materiālus tikai ar izdevēja atļauju.