Novatoriskais Skoda Enyaq iV izrādījās ārkārtīgi veiksmīgs

Skoda Enyaq iV, kas izlaists uz MEB platformas, izrādījās ļoti veiksmīgs krosovers ne tikai elektriskās piedziņas dēļ. Augšējā aprīkojuma līmenī šis apvidus auto bija burtiski pildīts ar modernu elektroniku, un centrālais 13 collu multivides sistēmas panelis salonā radīja patiesi karalisku atmosfēru.
Projekcijas un paplašinātās realitātes tehnoloģijas, iespaidīgas vadītāja palīgsistēmas, automātiska joslu uzturēšana un adaptīva kruīza kontrole. Tas viss nav pilnīgs šī krosovera patīkamo īpašību saraksts.

Uzlabota LED optika ir pieejama visos apdares līmeņos, bet matricas lukturi ir pieejami kā opcija. Šos priekšējos lukturus var vadīt saskaņā ar priekšējās kameras signāliem un automātiski pielāgot pretimbraucējiem, lai pielāgotu gaismas jaudu un neapžilbinātu pretimbraucošo joslu.
Ir uzlabota arī Proactive Crew Protect Assist drošības sistēma, kas vēl pirms sadursmes pievelk drošības jostas, aizver logus un jumta lūku, kā arī veic citus sagatavošanās pasākumus, pārsteidz ar augsto izgatavojamību.http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/

Patīk raksts? Patīk vai pastāsti draugiem!

© avtomobili.lv. Izmantojiet materiālus tikai ar izdevēja atļauju.