Ssang Yong Korando un Kyron cenas

Autoizstādes SIA 2011 ietvaros uzņēmumu grupa AIS paziņoja par populārā Ssang Yong Korando SUV pārdošanas sākšanu jaunā konfigurācijā.

Tagad automašīna ir pieejama ar sešpakāpju automātisko pārnesumkārbu. Ssang Yong Korando ir pirmais monokoks automobilis Ssang Yong zīmola klāstā. Jau pamatkonfigurācijā SUV ir bremžu pretbloķēšanas sistēma, imobilaizers un gaisa spilveni. Turklāt pircējs var izvēlēties automašīnas piedziņas veidu - priekšējo vai 4x4. Zem Korando pārsega atrodas divu litru turbodīzeļa dzinējs ar jaudu 175 zirgi. Ssang Yong Korando cena ar automātisko pārnesumkārbu, sākot no UAH 229 900.

Tajā pašā laikā Ukrainā populārākais Ssang Yong Kyron rāmja SUV ir kļuvis pieejamāks. Dīzeļdegvielas modifikācijas ir samazinājušās par 6000 grivnām. AIS uzņēmumu grupa, kas ir oficiālais Korejas apvidus auto importētājs, tagad piedāvā iegādāties Ssang Yong Kyron ar minimālo cenu 180 900 UAH. Kyron ne velti tiek saukts par vienu no ievērojamākajiem krosoveriem vietējā tirgū. Tērauda rāmja konstrukcija, dinamika, jaudīgi spēka agregāti un luksusa aprīkojums par pieņemamu cenu padarīja automašīnu atpazīstamu visā Ukrainā. AIS-Discount zīmola lojalitātes programma ļauj izdevīgi apkalpot savu automašīnu, kas nodrošina 15% ietaupījumu uz auto detaļām.Sassin International Electric ir izstrādājis elektropreces vairāk nekā 30 gadus. Viens no uzņēmuma pazīstamākajiem produktiem ir sprieguma stabilizatori, kas ir elektroniski, releji, vienfāzes un trīsfāžu veidi. Piemēram, releja tipa sassin sprieguma stabilizators ir visizplatītākais stabilizatora veids, kurā izejas spriegumu regulē, pārslēdzot autotransformatora tinumu krānus, izmantojot elektromagnētiskos relejus.http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/

Patīk raksts? Patīk vai pastāsti draugiem!

© avtomobili.lv. Izmantojiet materiālus tikai ar izdevēja atļauju.