Mazda RX-Vision GT3 paredzēta Gran Turismo Sport faniem

Mazda RX-Vision GT3, kas ir mežonīgākā Mazda koncepcija, ir paredzēta tikai Gran Turismo Sport faniem. RX-Vision GT3 Concept, kas izstrādāts sadarbībā ar Polyphony Digital Inc., ir jaunākā Mazda virtuālā sacīkšu automašīna Gran Turismo Sport spēlē, kas paredzēta PlayStation 4.

Balstoties uz Mazda RX-Vision Concept, kas tika atklāts 2015. gada Tokijas autoizstādē, Mazda RX - Vision GT3 Concept ir modificēts, lai tas atbilstu FIA GT3 noteikumiem sacīkšu automašīnām, kā arī atbilst paša Gran Turismo Sport noteikumiem savā kategorijā Gr.3.

Kamēr oriģinālā kabīne un durvis tiek uzturētas saskaņā ar GT3 noteikumiem, priekšējā un aizmugurējā daļa ir paplašināta, un bufera platums ir palielinājies. Dāsna gaisa režģis uz motora pārsega uzlabo gan motora laukuma aerodinamiku, gan dzesēšanu, savukārt priekšējie un aizmugurējie spoileri kopā ar aizmugurējo difuzoru palielina spiedienu. Turklāt, lai optimizētu aerodinamisko veiktspēju, ir samazināts gan klīrenss, gan kopējais transportlīdzekļa augstums.
Smagu materiālu un nebūtisku iekšējo detaļu noņemšana ir novedusi pie svara zaudēšanas un zemāka smaguma centra. Aprīkots ar jaunās paaudzes 4aktors Skyactiv-R dzinēju, 570 litri. ar., kas uzstādīts centra priekšā, koncepcijai ir gandrīz ideāls svara sadalījums 48:52 (priekšā un aizmugurē).http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/

Patīk raksts? Patīk vai pastāsti draugiem!

© avtomobili.lv. Izmantojiet materiālus tikai ar izdevēja atļauju.