Chevrolet Corvette Z06 saņēma jaudīgu V8 dzinēju

Sacīkšu Chevrolet Corvette Z06 iegūs jaunu dzinēju, kā arī vairākus cienīgus tehniskos uzlabojumus. Amerikānis nesenā pagātnē jau ir karaliski atjaunināts, saņemot uzlādētu Z06 īpašo versiju. Tagad šis modelis kļūs vēl jaudīgāks, funkcionālāks un skaistāks. Tomēr vispirms vispirms.
Modeļa galvenais jauninājums būs izcils V8 dzinējs ar 679 ZS. un 623 ņūtonmetru griezes moments. Dzinējs tika aizgūts no Ferrari, kas nav jāiepazīstina un noteikti zina daudz par izciliem divu turbo benzīna dzinējiem. Paredzams, ka jaunais dzinējs ievilks svaiga gaisa elpu modeļa dinamiskajos parametros.

Papildus dzinējam sporta auto dizaineri ir uzburuši auto piekari un bremžu sistēmu. Modelis saņēma izcilas keramiskās bremzes ar ventilējamām atverēm, modificētu aizmugurējo asi un pāris jaunus statņus. Tas viss uzlabos automašīnas vadāmību un noturību pret sānslīdi.
Pārdošanā Z06 ar jaunu dzinēju, piekari, kā arī dažām kosmētiskām izmaiņām eksterjerā un salonā jāparādās līdz šī gada beigām. Tajā pašā laikā automašīnas izmaksas pieaugs par pieticīgiem USD 5000, kas, ņemot vērā jau tā uzpūsto cenrādi, ir vairāk nekā pieņemami.http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/

Patīk raksts? Patīk vai pastāsti draugiem!

© avtomobili.lv. Izmantojiet materiālus tikai ar izdevēja atļauju.