Jaguar XF iepriecinās ar izcilu aprīkojumu

Jaunais Jaguar XF sola iepriecināt pircējus ar izcilu tehnisko aprīkojumu. Modelis saņems vairākus pilnīgi jaunus dzinējus, lielisku multimediju sistēmu un pienācīgu interjeru ar visām ērtībām. Tālāk tekstā - detalizēts pārskats par gaidāmo jaunumu, kā arī aptuvenais tā izlaišanas datums sērijā.
Tūlīt pāriesim pie dzinēju apskata, kurus pārstāv divas interesantākās vienības. Pirmais ir 199 zirgspēku dīzeļdzinējs, kas darbojas tikai ar aizmugurējo riteņu piedziņu. Bet tā benzīna līdzinieks ar 249 ZS. jau atbalsta visu riteņu piedziņu un astoņu pakāpju automātu.

Ārēji modelim ir 18 collu spieķu diski, īpašas zīmola durvju sliekšņi, eleganta optika un zīmola radiatora režģis. Ir arī telpiskā skata kamera, kas nodrošina nepārspējamas ērtības stāvēšanas laikā.
Kas attiecas uz interjeru, tā apdarē masveidā tika izmantoti dabiski materiāli, tostarp āda un koks. Turklāt uzmanību ir pelnījusi unikāla multimediju sistēma ar lielu skārienekrānu un ērtu funkciju komplektu. Kopumā Jaguar XF atbilst tās lieliskas automašīnas reputācijai, kas ir naudas vērts.http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/

Patīk raksts? Patīk vai pastāsti draugiem!

© avtomobili.lv. Izmantojiet materiālus tikai ar izdevēja atļauju.