Infiniti Q70 tiek atsaukts

Infiniti Q70 premium klases sedans nonāca atsaucamā uzņēmumā. Atsaukšanas iemesls bija bojāta dzenskrūves vārpsta, kas ekspluatācijas laikā var saplaisāt un radīt potenciāli bīstamu situāciju gan vadītājam, gan pasažieriem. Bojātās partijas īpašniekiem jau ir nosūtīti uzaicinājumi apmeklēt bezmaksas servisu servisa centros.
Tajā pašā laikā līdzīga situācija ar automašīnu nesen notika ASV. 2019. gada beigās tika atsaukti aptuveni pieci simti sedana eksemplāru dažu balstiekārtas elementu nepietiekami uzticama stiprinājuma dēļ. Tad problēma tika atrisināta pietiekami ātri, un autobraucēji bija apmierināti ar pakalpojumu kvalitāti.

Pašreizējā situācijā vārpstas darbības traucējumu var novērst, tikai pilnībā nomainot bojāto detaļu, kas autoražotājam izmaksā ļoti dārgi, taču jebkurā gadījumā reputācija ir vairāk vērta par jebkādiem uzlabojumiem un iespējamiem skandāliem. Rezultātā šī operācija tiks veikta pilnīgi bez maksas, kā tas parasti notiek.
Atgādinām, ka varat izmantot oficiālo Infiniti lietotni, lai pārbaudītu, vai jūsu automašīna ir atsaukšanas sarakstā. Jums arī jānosūta oficiāls uzaicinājums uz servisu servisa centrā.http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/

Patīk raksts? Patīk vai pastāsti draugiem!

© avtomobili.lv. Izmantojiet materiālus tikai ar izdevēja atļauju.