Sportiskais BMW M4 GT3 atklāj specifikācijas

Jaunais sportiskais BMW M4 GT3 beidzot atklājis sava tehniskā aprīkojuma detaļas. Sērijā modelim vajadzētu nonākt šī gada beigās, tāpēc tik ilga intriga no izstrādātāju puses ir zināmā mērā pārsteidzoša. Neskatoties uz to, šobrīd mūsu rīcībā ir pilnīgi dati par sporta jaunumu, ar kuriem steidzam dalīties ar saviem lasītājiem.
Zem modeļa pārsega var atrast lielisku turbokompresoru, kas darbojas ar sešpakāpju manuālo Xtrac, kas atbalsta elektrohidraulisko sajūgu. Paša motora jauda ir 590 ZS. un 640 ņūtonmetru griezes moments.

Turklāt izceļas neatkarīgā atsperu piekare, kas lielā mērā ir uzlabota. Tāpat modelis saņēma jaunas pastiprinātas bremzes, lielisku izplūdes sistēmu un pilnīgi jaunu elektroniku, ko vadīja uzlabota multimediju sistēma.
Kopumā BMW M4 GT3, kuram vajadzētu iznākt šī gada decembrī, ir visas izredzes uz panākumiem sporta modeļu pazinēju vidū. Turklāt, visticamāk, modelis pat piedalīsies kādās sacīkšu sacensībās, jo dažas izcilas komandas ir izteikušas vēlmi to darīt.http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/

Patīk raksts? Patīk vai pastāsti draugiem!

© avtomobili.lv. Izmantojiet materiālus tikai ar izdevēja atļauju.