Crossover Fiat 363 atklāja savas detaļas

Daudzsološais krosovers Fiat 363 atklāja sava tehniskā aprīkojuma detaļas. Tirdzniecībā modelis solās parādīties nākamā gada sākumā. Automašīnas platforma būs MLA “ratiņi”, kas aizstāja iepriekšējo MP-1 platformu no Argo. Šajā sakarā krosovers sagaida jaunu dzinēju līniju, uzlabotu balstiekārtu un vairākus citus nozīmīgus jauninājumus.
Krosoveru dzinēju līnijai būs ļoti pieticīga atdeve 130-150 ZS reģionā. Vienlaikus SUV piedāvās mehānisko un automātisko pārnesumkārbu pēc pircēja izvēles. Visi dzinēji ir aprīkoti ar bezdroses sistēmu, kā arī tiešo degvielas iesmidzināšanu. Turklāt automašīnai ir uzstādīts zemas inerces turbokompresors ar elektronisku vārstu.

Runājot par automašīnas izskatu, tas izrādījās diezgan moderns un stilīgs. Lieliski diski, optika, durvju līstes un durvju sliekšņi – visi šie elementi ir harmoniski apvienoti viens ar otru un rada patiesi pievilcīgu tēlu.
Arī salona aprīkojuma ziņā viss ir paredzams un izpildīts pieklājīgā līmenī. Gaisa kondicionētājs, multimediju sistēma, apsildāmie sēdekļi un digitālais instrumentu panelis iepriecinās autobraucējus ar izcilu komforta līmeni.http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/

Patīk raksts? Patīk vai pastāsti draugiem!

© avtomobili.lv. Izmantojiet materiālus tikai ar izdevēja atļauju.