Citroen C3 devās iekarot jaunas valstis

Labs kompaktais krosovers Citroen C3 dodas tūrē pa attīstības valstīm. Nē, modelis diezgan labi pārdodas savā dzimtajā Eiropā, bet franči vēlas iekarot jaunus tirgus un paplašināt piegāžu ģeogrāfiju. Rezultātā spilgts un jauneklīgs krosovers dosies uz vairākām jaunām valstīm.
Pirmkārt, mēs runājam par blīvi apdzīvoto Indiju, kur automašīna tiek gaidīta ar lielu nepacietību. Nākamās ir arī Brazīlija, NVS valstis un Klusā okeāna reģions. Visi uzskaitītie štati nevar lepoties ar lielu pirktspēju, tāpēc krosovera cena tiks pielāgota vietējā tirgus realitātei.

Runājot par pašu modeli, tas ir spilgts SUV ar košu dizainu un diezgan labu tehnisko aprīkojumu. Zem modeļa pārsega atrodas benzīna spēka agregātu līnija ar vidējo jaudu 150 ZS.
Modeļa izskats izceļas ar interesantu štancēšanas un dizaineru disku pārpilnību. Salons ir arī dekorēts ar spilgtām krāsām un lētiem apdares materiāliem. Kopumā automašīnai ir viss nepieciešamais jaunu tirgu iekarošanai, tāpēc novēlam projektam veiksmi un gaidām to jaunos reģionos.http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/

Patīk raksts? Patīk vai pastāsti draugiem!

© avtomobili.lv. Izmantojiet materiālus tikai ar izdevēja atļauju.