New Hammer iebildumi pret leģendu


Apmēram 1000 zirgspēku jaudai, kas ir neticami pacilāta, ir "tvertnes" un "krabju" režīms - tieši tādas ir jaunā 2021. gada Hammer funkcijas. Mūsdienās daudzi lielie automašīnu ražotāji mēģina iebilst pret noteiktu modeļu popularitāti, kas iepriekš ir ieguvuši miljonu uzticību visā pasaulē. Piemēram, BMW ir izlaidis jaunu "astoņnieku", Toyota automašīnu zīmols ir atdzīvinājis slaveno Supra modeli, un Ford iepazīstināja pasauli ar jaunu Bronco automašīnu modeli.

Varbūt nākamais populārākais iebildums būs jaunais Hammer no autoražotāja General Motors. Iepriekšējās Hummer automašīnas tika ražotas no 1992. līdz 2010. gadam. Šo astoņpadsmit gadu laikā šī modeļa transportlīdzekļi ir iegādāti visos mūsu planētas kontinentos.

 

General Motors (oficiālais automašīnu Hammer ražotājs) paziņoja, ka nākamajos gados pasaulē parādīsies pilnīgi jauns Hammer, kas jaudas, veiklības un daudzpusības ziņā būs līdzvērtīgs tā pretiniekiem. Ražotāja oficiālajā vietnē varat atrast īsu jaunā transportlīdzekļa aprakstu, kam patīkami pārsteigt lielu automašīnu cienītājus.http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/

Patīk raksts? Patīk vai pastāsti draugiem!

© avtomobili.lv. Izmantojiet materiālus tikai ar izdevēja atļauju.