Infiniti iepazīstināja ar jauno krosoveru QX55


Japāņu automobiļu zīmols Infiniti atklās savu jauno krosoveru QX55, kas konkurēs ar BMW X4. Jaunā krosovera prezentācija notiks 2020. gada novembrī. Uzņēmuma Infiniti oficiālajā vietnē tika publicēts teaseris, kas portāla lasītājiem stāsta par gaidāmo jaunā transportlīdzekļa prezentāciju. Diemžēl par gaidāmo automašīnas prezentāciju ir maz informācijas, taču tas ļauj iepazīties ar galvenajām izmaiņām.

Infiniti QX55 krosoveru sauc par vecā FX modeļa pēcteci, kas joprojām ir populārs. Jaunais modelis no FX uzņems diezgan daudz dizaina elementu. Motora jauda pie maksimālās konfigurācijas būs 272 zirgspēki. Jāatzīmē, ka Krievijas Federācijas teritorijā transportlīdzekļa maksimālā jauda būs 249 zirgspēki. Dzinēja darba tilpums ir divi litri (turbo dīzeļdegviela).

 

Pagaidām nav informācijas par degvielas patēriņu, galvenajām īpašībām, salonu, izmaksām, taču viss būs zināms pirms prezentācijas. Atgādinām, ka prezentācija notiks 2020. gada 11. novembrī. Prezentācijas vieta vēl nav zināma, taču informācijai drīz vajadzētu parādīties Infiniti automašīnu zīmola oficiālajā vietnē.http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/

Patīk raksts? Patīk vai pastāsti draugiem!

© avtomobili.lv. Izmantojiet materiālus tikai ar izdevēja atļauju.