BMW 5. sērijas sejas lifts: vairāk tehnoloģiju visos aprīkojuma līmeņos


BMW ir atklājusi pirmo informāciju un fotoattēlus no 5 facelift sērijām, kuras būs pieejamas no jūlija. Starp jaunajiem papildinājumiem ir elektrificējošs apdares līmeņu diapazons un iespaidīga tehnoloģiju pakete.

Bavāri gandrīz nepretojās kārdinājumam 5. sērijas priekšpusē ievietot jaunu pārāk lielu sietu, kas būs jaunais BMW attēls no 4. sērijas. Tomēr tas nenozīmē, ka viņi veco sietu atstāja nemainītu. Tas nav tik liels un nav karājas zemē, bet tas noteikti ir lielāks nekā tas, ko mēs redzam uz modeļa uz pensijas robežas.

Nelielas izmaiņas ir veiktas arī priekšējos lukturos, aizmugurējā optikā un spoileros. Rezultātā 5. sērijas modeļi ir garāki milimetros (precīzāk, 27 mm Berlīnes gadījumā un 21 mm izrāviena gadījumā), bez šī aspekta ietekmējot vietas piedāvājumu iekšpusē. Turklāt, pateicoties šiem diferencētajiem pacēlājiem, abām virsbūves versijām tagad ir vienāds 4963 mm garums.

 

Gaismas paraksts ir nedaudz mainījies, lai tuvinātu 3. sērijas stilu, bet nekas dramatisks. Tāpat kā iepriekš, LED lukturi tiek piedāvāti kā standarts, taču ir jaunas adaptīvās iespējas, ieskaitot Laserlight lukturus, kurus tagad pēc izvēles var pasūtīt visiem modeļa modeļiem.http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/

Patīk raksts? Patīk vai pastāsti draugiem!

© avtomobili.lv. Izmantojiet materiālus tikai ar izdevēja atļauju.