MERCEDES GLS 400 D: greznība visai ģimenei


Daudzi, bieži vien ļoti dažādi modeļi ir izgājuši cauri tirgum, ļaujot pārvadāt septiņus cilvēkus. Tomēr daži no viņiem visiem piedāvāja ērtus ceļošanas apstākļus. Šādam uzdevumam ir nepieciešama patiešām liela automašīna.

Šodien tas vairs netiek darīts, bet kādreiz trešo sēdekļu rindu varēja atrast ne tikai apvidus automašīnās un mikroautobusos, bet arī parastajos universālos (pat kompaktajos!). Tomēr vairumā gadījumu papildu sēdvietas varēja uzskatīt tikai par ārkārtas gadījumiem vai paredzētas maziem bērniem. Savukārt bagāžnieks bija pietiekams vairākām mazām mugursomām.

 

Tātad, ja jums ir nepieciešama septiņu cilvēku automašīna katru dienu, un ne tikai reizēm, jums paliek patiešām lielas automašīnas. Piemēram, piemēram, mūsu pārbaudītais Mercedes GLS, kas ir vienkārši lieliski. 5,2 m garums un vairāk nekā 3,1 m garenbāze ir līdzvērtīgi pagarinātajiem vadošajiem limuzīniem, un gandrīz 2 m platums padara lielāko daļu autostāvvietu smieklīgi mazu. Pievienojot tam virs 1,8 m augstumu un noapaļotu kubveida korpusa daļu, un jums ir automašīna, kas ir ne tikai milzīga Eiropas apstākļiem, bet nekādā gadījumā nemēģina to slēpt.

Tik liels korpuss sola kavernozu interjeru, un GLS šajā formātā nepieviļ.Telpas apjoms otrajā sēdekļu rindā ir milzīgs, un lielākā daļa cilvēku var viegli sakrustot kājas.http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/

Patīk raksts? Patīk vai pastāsti draugiem!

© avtomobili.lv. Izmantojiet materiālus tikai ar izdevēja atļauju.