VOLKSWAGEN MULTIVAN CRUISE: reta automašīna saņem pārmaiņas


Nesenais dizains pirmām kārtām ieviesa lielāku modernumu šī modeļa salonā, apstiprinot, ka Volkswagen vēlas, lai Multivan būtu piedāvājums tiem, kas meklē kaut ko daudz vairāk nekā pasažieru furgonu. Vēl viena lieta ir tā, cik daudz cilvēku patiešām novērtēs šīs izmaiņas.

Volkswagen Transporter, iespējams, ir atpazīstamākais modelis savā segmentā, un tas ir pieejams daudzos virsbūves stilos. Kalifornijas versijā tas var darboties arī kā mazs 9-vietīgs autobuss vai pārvietojama māja.

 

Mēs pārbaudījām vēl vienu T6.1 modeļa iemiesojumu (viens uzsver, ka mums ir darīšana ar versiju pēc atjaunināšanas, bet vairāk par to pēc kāda laika) - Multivan. Šis apzīmējums daudzus gadus uzsver, ka mēs nerunājam par pasažieru versiju, kurai ir utilitārs raksturs, bet gan par to, ka uzdevums ir pārvadāt pasažierus visērtākos apstākļos. No šejienes mēs to uzskatām par pilnu aizņēmumiem no zīmola personīgajiem modeļiem.

Mūsu eksemplārs papildus tika izcelts ar to, ka tā ir kruīza augstākās klases (polifonēta) versija, kas izceļas galvenokārt ar ļoti bagātīgu aprīkojumu. Piemēram, tas ir standarta komplektācijā ar pilniem LED lukturiem, kuru izskats ir viena no modernizēto transportlīdzekļu pazīmēm.http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/

Patīk raksts? Patīk vai pastāsti draugiem!

© avtomobili.lv. Izmantojiet materiālus tikai ar izdevēja atļauju.