Volvo pielāgotais risinājums. Visām automašīnām būs ierobežots ātrums.


Volvo izšķirošais lēmums. Visiem Zviedrijas ražotāja modeļiem maksimālais ātrums būs ierobežots līdz 180 km / h. Volvo jau ir uzsācis jaunā pasākuma ieviešanu.

Ar nepārspējamu drošības reputāciju Volvo veic radikālas darbības, lai sasniegtu vērienīgu mērķi - nulles nāves gadījumu vai nopietnu ievainojumu gadījumā ceļu satiksmes negadījumos uz sava transportlīdzekļa. Tādējādi neviens Volvo nevarēs darboties ar ātrumu, kas pārsniedz 180 km / h.

Volvo ražotās automašīnas tuvākajā nākotnē tiks aprīkotas ar viedās ātruma kontroles funkciju, kas ierobežos transportlīdzekļu ātrumu atkarībā no darbības apstākļiem. Turklāt visi Volvo modeļi automātiski palēninās tajās vietās, kur atrodas skolas un slimnīcas. Šis ir kompromiss, pie kura vēršas koncerns, savukārt vācu augstākās klases konkurenti aptur spidometra adatu ar ātrumu 250 km / h.

 

Pašreizējā Dacia Logan diapazonā ātrākais TCe 90 versijas maksimālais ātrums ir 175 km / h. Sākotnējā SCE 73 versija nenokļūst 158 km / h, savukārt Logan dīzeļdzinējs DCI 75 un DCI 95 versijās sasniedz 166 km / h.http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/

Patīk raksts? Patīk vai pastāsti draugiem!

© avtomobili.lv. Izmantojiet materiālus tikai ar izdevēja atļauju.