VOSCO S106EV: interesants poļu elektromobilis


2018. gadā viņi rakstīja, ka Vosco S106 modelis jau ir izturējis testēšanu. Tad ražotājs saņēma apstiprinājumu ražot 1000 transportlīdzekļus gadā. Lai arī automašīna tika izveidota pēc Polijas inženieru projekta, tika izmantoti daudzi no General Motors aizgūtie elementi, tostarp 1,4 litru 90 ZS dzinējs. no. un informācijas panelis (tas bija no Opel Adama).

Gadu vēlāk FSO iepazīstināja ar šī modeļa elektrisko versiju, ko vienkārši sauca par S106EV. Tas atšķiras no dīzeļa klases faktiski tikai ar modificētu grilu un aizmugurējiem lukturiem. Uzņēmums par savu izveidi paziņoja daudz agrāk, jo jau 2017. gadā.

Vēl viena jauna informācija no FSO nāca 2019. gada aprīlī, kad uzņēmums paziņoja, ka strādā pie jaunas S106EV modeļa versijas. Tika iesniegta grafika, kas parāda izteikti mainītu stilu, un pārliecināja, ka automašīnu redzēsim nākamgad. Tāpēc mēs sazinājāmies ar ražotāju, lai uzzinātu, kā norit modernizācijas darbi un ko mēs varam sagaidīt no tā jaunā izlaiduma.

 

Kā Interii sacīja projekta galvenais dizainers Andrejs Stasjaks, neskatoties uz epidēmijas radītajiem šķēršļiem, darbs nepārtraukti turpinās, un ne vēlāk kā gada beigās mēs redzēsim jauno Vosco S106EV. Patiesībā jau ir izlaistas piecas kopijas, taču tās pašlaik kalpo, lai pārbaudītu un piešķirtu projektam galīgo toni.http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/

Patīk raksts? Patīk vai pastāsti draugiem!

© avtomobili.lv. Izmantojiet materiālus tikai ar izdevēja atļauju.