Ford Puma ST-Line Vignale: visaprīkotākā automašīna, kāda jebkad būvēta Eiropā


Jaunā Ford Puma ST-Line Vignale ir visaprīkotākā automašīna, kāda jebkad būvēta Eiropā. Jaunais aprīkojums parādās mazajā krosoveru klāstā, kas Ford Craiova rūpnīcā redz dienasgaismu.

Jaunais Ford Puma ST-Line Vignale ir divu ekipāžu apvienojums. Viņi modelim piešķir hromētu augšējo režģi, melnu apakšējo režģi un virsbūves krāsas aizmugurējo virsmu.

Standarta ērtības ietver arī LED lukturus, Ford KeyFree un Premium Bang & Olufsen audio. Sēdekļi ir apšūti ar Windsow ādu, un stūre ir pārklāta ar Manacor ādu. MegaBox uzglabāšanas risinājums ļauj uzlādēt stāvošus objektus, kuru garums ir līdz 1,150 milimetriem.

 

Ar jaunā Ford Puma ST-Line Vignale prezentāciju Ford izlaiž arī jaunu 1,5 litru četru cilindru EcoBlue dīzeļdzinēju. Bloks attīsta 120 zirgspēkus un ir savienots ar sešpakāpju manuālo pārnesumkārbu. Saskaņā ar WLTP ciklu Ford aprēķina patēriņu 4,5 l / 100 km. 1,0 litru EcoBoost trīscilindru turbokompresoram būs arī jauna septiņu pakāpju automātiskā pārnesumkārba, kas attīsta 125 zirgspēkus.

Ford Puma sastāvs vēl nav pabeigts. American Builder šogad atklās arī ST versiju. Tas būs visspēcīgākais automobilis, kas tiks būvēts Rumānijā. To iedarbinās no Fiesta ST paņemtais 1,5 litru benzīna dzinējs, kas attīsta 200 zirgspēkus un 290 Nm griezes momentu. Sportiskākā Puma būs pieejama ar sešpakāpju manuālo pārnesumkārbu un priekšējo riteņu piedziņu. Tas spēs paātrināties no 0 līdz 100 km / h mazāk nekā 7 sekundēs. Šim sprintam Fiesta ST nepieciešams 6,5 sekundes.http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/

Patīk raksts? Patīk vai pastāsti draugiem!

© avtomobili.lv. Izmantojiet materiālus tikai ar izdevēja atļauju.